22 846 06 06 ageva@ageva.pl

Aplikacja

Ageva Sp. z o.o

Firma z siedzibą w Warszawie powstała w 2006 roku.

Prowadzimy działalność w zakresie importu wysokiej jakości włoskich elementów armatury i instalacji, hydraulicznej, grzewczej i sanitarnej. Współpracujemy z wieloma firmami z całej Polski – hurtowaniami oraz firmami obsługującymi inwestycje w zakresie kompleksowych instalacji hydrauliki klimatyzacji i ogrzewnictwa. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom rozwiązań i produktów o najwyższej jakości na czas i w ustalonych warunkach.

Przedstawiciel Handlowy – Branża sanitarno-hydrauliczna

Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów:

– hurtownia,
– firmy obsłuigujące inwestycjie deweloperskie, inwestycje w zakresie kompleksoweych instalacji hydrauliki, klimatyzacji i ogrzewnictwa,
– firmy świadczące obsługę techniczną nieruchomości
– klienci branży DIY,

  • Utrzymywanie z klientami stałych kontaktów
  • Wdrażanie nowych produktów
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Monitorowanie należności
Wymagania:
  • Doświadczenie w kontaktach handlowych
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów z  branży grzewczej/instalacyjnej/sanitarnej
  • Obsługa komputera
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Uczciwość i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Motywujący system wynagradzania
  • Pakiet ubezpieczenia
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji handlowych i produktowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ageva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ageva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Myśliborskiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.